Spordiennustus » Boonused

Spordiennustus Boonus

Spodiennustus boonus on üks hea viis, kuidas suurendada enda sissemakset ja teha suurem panus tasuta.Lisaks mängurõõmule, on reaalne teenimise võimalus just see, mis spordiennustused populaarseks teeb. Eriti atraktiivseks teeb spordiennustuse liigid see, et tegemist on pea ainsa hasartmänguga, kus sul on ise võimalik oma oskusi ja teadmisi mängu pannes tulemust mõjutada.

Tundes mõnd spordiala läbi ja lõhki, teades sportlase või võistkonna tugevusi ja nõrkusi, varasemat ajalugu, võistluste statistikat ja nii edasi, saad neid teadmisi rakendada oma võiduvõimaluse suurendamiseks. Lisaks sekka veidi sisetunnet ning suurepärane alus korralik spordiennustuse strateegia edukalt ellu viia on garanteeritud.

spordiennustus boonus

200 eurone spordiennustus boonus

*Kehtib uutele mängijatele

20 eurone riskivaba panus

*Kehtib uutele mängijatele

100% kuni 100 eurot boonust

*Kehtib uutele mängijatele

100 eurone spordiennustus boonus

*Kehtib uutele mängijatele

100 eurone spordiennustus boonus

*Kehtib uutele mängijatele

100% kuni 150 eurot spordiennustus boonus

*Kehtib uutele mängijatele

10% cashback boonus

*Kehtib uutele mängijatele

100% kuni 100 eurot boonust ning 20 eurone safebet

*Kehtib uutele mängijatele

100% kuni 100 eurot spordiennustus boonus

*Kehtib uutele mängijatele

125 eurot spordiennustus boonust

*Kehtib uutele mängijatele

Boonused

Lisaks tavapärastele koefitsientidele, ja nendest tulenevatele võitudele, pakuvad kõik spordiennustus portaalid sulle ka erinevaid täiendavaid boonuseid. Lihtsalt tuleb silmad lahti hoida, ja vaadata, millal üks või teine nende pakkumisega tegeleb.

Milline spordiennustus boonus on parim?

Sellist ühest vastust on raske, kui mitte võimatu, öelda. Jämedalt võttes need boonused, mida spordiennustused Eestis pakuvad, on spordiennustuse tasuta panused ja sissemaksu boonused.

Siit omakorda saab eristada veel kahte liiki:

Boonusraha võitude osana

See on kõige tavalisem boonusraha. Kõige sagedasemalt pakuvad spordiennustus portaalid seda uue konto loomisel. Kasutaja saab omale boonusraha, et teha spordiennustus. Panuste tegemine käib täpselt samamoodi, kui enda nii öelda päris rahaga panustades.

Boonusraha ei arvestata ennustuse hulka

Tegemist on niinimetatud free bets’iga. Sel juhul boonusraha ei arvestata võitude osana ehk siis panuse summat ei arvestata võitude hulka. Need spordiennustuse boonused on pakkumisel nii uue kasutajakonto loomisel, kui ka tavapäraste kampaaniate raames.

Mõlemad boonused pakuvad kasutajale täiendavat võimalust suurema sissetuleku saamiseks.

Mis on boonuste jahtimine ehk skalpimine?

Spordiennustuse boonused on mängijate seas väga hinnatud ja seepärast on kasutusel ka mõiste boonuste jahtimine ehk skalpimine (ingl. keeles bonus hunting või bonus scalping). Sedasi märgitakse teguviisi, mis aitab suures osas kindlustada kasumi.

Käibel on ka termin arbitraaži ennustamine, mis on levinud meetod, kuidas panuse panijal on boonustest alati võimalik kasu lõigata. Sellist „jahti“ saab pidada nii manuaalselt sobivaid ennustuse koefitsiente otsides, või kasutades suisa selleks loodud eraldi tarkvara. Käsitsi otsimine nõuab aga loomulikult palju enamat tööd ja kogemusi. Samuti tuleb teada, kust neid otsida. Seepärast on tarkvarade poolt pakutavad lahendused üsna levinud.

Mõlemal juhul on aga tegemist juba kaua kasutusel oleva teguviisiga, mis on muuhulgas ka täiesti seaduslik.