Betsafe
9.0

Betsafe

100% kuni 100 eurot boonust!

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Spordiennustus » Betsafe

Betsafe on Eestis üks esimesi spordiennustus portaale ning nad tegutsevad Eesti turul juba aastast 2001 ning seda portaal omab firma Triogames OÜ ning neil on olemas ka Eesti litsents. Nagu ka ettevõte nimest näha on, siis enne Betsafe nime oli spordiennustus portaalil nimeks Triobet. Tegemist on väga mõnusa portaali, kus leiab head koefitsendid ning ka palju erinevaid spordialasid, mille peale panustada. Betsafe on ka kõigile tuntud Ott Tänaku suur toetaja.

betsafe spordiennustus
Plussid
  • Väga väike minimaalne sissemakse
  • Väga kasutajasõbralik portaal
  • Palju erinevaid kampaaniaid
Miinused
  • Väljamaksed võiksid olla natuke kiiremad

Boonused ja pakkumised

Betsafe pakub uutele panustajatele üpriski head liitumiboonust. Selleks on 100% kuni 100 eurot boonust. Selleks, et seda boonust saada, on vaja teha minimaalselt 10 eurone sissemakse. 10 eurose sissemakse puhul saaks kokku 20 eurot panustamisraha. Lisaks sellele kõigele annab Betsafe ka 20 tasuta spinni mängus Book of Inferno. Sellest küll spordiennustus fännil kasu pole, kuid äkki tuleb kasuks. Betsafe pakub ka koguaeg erinevaid pakkumisi, nii et tasub silma peal hoida pakkumisel ka juba siis kui liitumisboonus on kasutatud.

betsafe boonus

Ennustusvalik ning koefitsiendid

Betsafe pakub küll ka kasiino toodet, kuid ennast seotakse rohkem ikkagi spordiennustusega. Tänu sellele pakub Betsafe spordisõpradele väga palju erinevaid koefitsente ning on olemas ka livebet võimalus. Kindlasti tasub eraldi välja tuua selle, et Betsafe pakub väga suurt valikut jalgpalli panustamisvalikut. Kui natuke norida, siis jääb Betsafe natuke koefitsendi soodsuse poolest alla Coolbetile ning Unibetile ning on samal tasemel Olybetiga.

Sisse- ja Väljamaksed

Selleks, et teha Betsafes spordiennustus on väga palju erineivaid viise. Sissemakseteks saab kaustada näiteks SEB, Swedbank ning LHV pangalinke. Samuti saab sissemakseid teha ka VISA ning Mastercard krediitkaartidega. Neil on olemas ka e-rahakotid nagu Skrill ning Netelle. Kõik peaksid leidma endale sobiva maksemeetodi.

Sissemaksed toimuvad Betsafes üpriski kiirelt ning üldiselt jõuavad sissemaksed kontole loetud minutitega. Väljamaksetega on lugu natuke teine ning neid peab üldiselt ootama 2 tundi, kuid võib juhtuda ka nii, et läheb aega 24 tundi.

Minimaalseks sissemakseks Betsafes on vaid 0,1 eurot, kuid boonuse saamiseks peab olema minimaalne sissemakse 10 eurot. Minimaalseks väljamakseks on aga 10 eurot.

Kontakt ja Klienditugi

Betsafe pakub kliendituge nii eesti kui ka inglise keeles ning see on kättesaadaval aegadel: esmaspäev kuni reede 10.00 kuni 23.00 ning nädavahetusel 12.00 kuni 21.00. Üldiselt soovitame kasutada live vestlust, sest abi saab sealt kõige kiiremini, kuid on võimalik vormi jätta ka oma telefoninumber ning siis helistatakse 15 kuni 60 minuti jooksul.

100 eurone spordiennustus boonus

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

9.0
Usaldusväärsus
9.0
Pakutavad Mängud
9.0
Boonused
9.0
Klienditugi
9.0 Hinnang
Betsafe
9.0/10