Coolbet
9.0

Coolbet

100% kuni 150 eurot boonust!

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Spordiennustus » Coolbet

Coolbet on Eesti turul tegutsemas juba 2016 aastast alates ning nad on ka üks Eesti suurimaid spordiennustus portaale. Coolbet spordiennustus portaal omab Eesti litsentsi ning kuulub firmale StayCool OÜ. Mängijatele pakutakse väga suurt valikut erinevaid panustamisvõimalusi ning nad on ka Eesti spordi ühed suured toetajad. Toetatakse erinevaid spordiliigasid ning üritusi ning samuti ollakse Eesti jalgpalli suurtoetaja.

coolbet spordiennustus
Plussid
  • Uuele spordiennustajale on valikus head boonused
  • Valikus on kõrged koefitsiendid
  • Suur ennustusvalik
Miinused
  • Polegi midagi välja tuua

Boonused ja pakkumised

Coolbet pakub uutele spordiennustajatele üpriski head liitumisboonust. Valikus on kaks erinevat pakkumist, mida tutvustame lähemalt:

  • Esimeseks võimaluseks on boonuseks võtta 100% kuni 150 eurot boonust. See tähendab seda, et kui teete esimese sissemakse näiteks 10 eurot, siis saate boonuseks 10 eurot lisaks. Maksimum boonus saab olla 150 eurot.(läbimängimisnõue 6x 1.7 koefitsiendiga)
  • Teiseks võimaluseks on valida boonus, millega saab 10 eurose sissemaksega 50 eurot panustamiseks lisaks.(läbimängimisnõue 10x 1.7 koefitsiendiga)

Coolbet spordiennustus pakub ka täiendavaid pakkumisi ning boonuseid juba liitunud mängijatele. Selleks tasub silm peal hoida nende pakkumiste lehel, sest seda uuendatakse sageli.

coolbet boonus

Ennustusvalik ning koefitsiendid

Coolbet ennustusvalik on väga lai ning muljeltavaldav. Lisaks suurtematele liigadele on valikus ka palju väiksemaid ning vähe tuntud liigasid, mille peale panustada. Suureks plussiks saab Coolbetil pidada kindlasti Aasia händikäpi olemasolu. Samuti on Coolbet spordiennustus valikus live panustamine, mida on väga mugav kasutada ning ka seal on koefitsientide valik väga muljetavaldav.

Kindlasti on Coolbeti koefitsiendid ühed eesti parimad ning kui tahta saada parimat panustamise ja väärtuse suhet oma panustatud rahale, siis Coolbetis ei pea pettuma.

Sisse- ja Väljamaksed

Coolbet pakub sisse- ja väljamakseteks väga palju erinevaid võimalusi. Alates 2020 aastast on neil ka Trustly makseplatvorm olemas, mis võimaldab mängimist alustada üpriski kergelt, sest registreerima ei pea. Samuti on muidugi olemas ka e-rahakoti maksevõimalused nagu Skrill, Netellet ning Revolut. Väljamaksed saab üldiselt kätte samal tööpäeval, mis on üpriski rahuldav.

Minimaalne sissemakse Coolbetis on 2 eurot ning väljamakse 10 eurot. Meeles peab muidugi pidama, et kui tahta ka boonust saada esimese sissemaksega, siis peab boonuse tingimused läbi lugema, et saada maksimaalne liituja boonus.

Kontakt ja Klienditugi

Coolbeti klienditoega võib ka üpriski rahule jääda, sest abi saab nii eesit kui ka inglise keeles. Eesti keelne klienditugi töötab esmaspäevast reedeni 11:00 kuni 21:00 ning inglisekeelne tugi on saadaval 24 tundi päevas. Abi on võimalik saada nii live vestluse kui ka emaili teel, milleks on: klienditugi@coolbet.com

100% kuni 150 eurot spordiennustus boonus

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

9.0
Usaldusväärsus
9.0
Pakutavad Mängud
9.0
Boonused
9.0
Klienditugi
9.0 Hinnang
Coolbet
9.0/10