Optibet
8.0

Optibet

125 eurone boonus

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Spordiennustus » Optibet

Optibet on Eesti ning ka kogu baltikumi üks suurimad spordiennustusportaale ning nad alustasid tegevust Eestis 2015 aastal. Kuigi nad on turul juba üpriski kaua olnud, siis nad pakuvad uutele liitujatele ikka head spordiennustus boonust liitumisel. Samuti on pakkumisel koguaeg huvitavad pakkumised, mida tasub jälgida.

optibet spordiennustus avaleht
Plussid
 • Väledad väljamaksed
 • Suur valik erinevaid pakkumisi ning boonuseid
 • Üpriski head koefitsiendid
Miinused
 • Panustamisel võiks saada rohkem abitööriistu

Boonused ja pakkumised

Optibet pakub uutele spordiennustajatele väga helded liitumisboonust. Nimelt on selleks kokku 125 eurone boonus ning see on ära jagatud nii, et pakutakse kuni 50 eurost riskivabat panust ning 75 euro eest sooduspanuseid.

Riskivaba panus jaguneb nii:

 • 20 eurone sissemakse + 10 eurone panus, mille miinimum koefitsient on 1,6= 10 eurone riskivaba panus
 • 50 eurone sissemakse + 25 eurone panus, mille miinimum koefitsient on 1,6= 25 eurone riskivaba panus
 • 100 eurone sissemakse + 50 eurone panus, mille miinimum koefitsient on 1,6= 50 eurone riskivaba panus

Sooduspanused panustamisnõuete tasemete täitmisel:

 • 100 eurone tase = 5 eurone sooduspanus ükskõik, mis spordialal
 • 250 eurone tase = 10 eurone sooduspanus ükskõik, mis spordialal
 • 500 eurone tase = 20 eurone sooduspanus ükskõik, mis spordialal
 • 1000 eurone tase = 40 eurone sooduspanus ükskõik, mis spordialal
optibet boonus

Ennustusvalik ja koefitsiendid

Kuna Optibet on spordiennustule väga keskendunud, siis toode on väga hea selle koha pealt. Võimalusi panustamiseks on väga palju erinevaid ning saadaval on ka ühe kliki panus, mis kujutab endast seda, et käimasolevatele mängudele saab lihtsalt panustada ühe klikiga ehk ei pea panust kinnitama jne. Optibet pakub võimalust ka Live ülekannete vahendusel lemmikutele tiimidele kaasa elada ning samal ajal panustada kui tahate.

Kuna Optibet on keskendunud Balti turule, siis võib lehelt kindlasti leida selliseid spordisündmusi, mida teistest portaalidest ei leia ning kindlasti võib ka välja tuua selle, et kui võidate palju, siis teid ei limiteerita kui võrrelda näiteks mõne teise spordiennustus portaalidega.

optibet ennustusvalik

Sisse- ja Väljamaksed

Sissemakseteks on Optibetis väga palju erinevaid võimalusi. Valikus on näiteks Skrill ja Netent ning ka krediitkaarid nagu Mastercard ja Visa. Kuna Optibet spordiennustus portaal teeb koostööd ka Trustlyga, siis on võimalik sissemakseid teha ka läbi pankade nagu Swedbank, SEB, Coop pank ja LHV.  Väljamakseid selles portaalis tehakse kord tunnis 10:00 kuni 22:00.

Minimaalne sissemakse selles portaalis on ainult 5 eurot ning väljamakse miinimum summa on 10 eurot, mis on üpriski mõistlik

Kontakt ja Klienditugi

Optibetiga on võimalik ühendust võtta mitmel viisil. Nendest kõige kiirem on live vestlus, kus saab vastuse mõne minuti jooksul ning klienditugi on saadaval iga päev 9:00 kuni 22:00 Eesti aja järgi. Nendel päeveadel saab abile loota ka telefoni kaudu ning eposti kaudu, kust peaks ka saama üpriski kiiresti abi.

125 eurot spordiennustus boonust

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

8.0
Usaldusväärsus
8.0
Pakutavad Mängud
8.0
Boonused
8.0
Klienditugi
8.0 Hinnang
Optibet
8.0/10