Paf
9.0

Paf

100 eurot boonust

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Paf on Eesti üks vanemaid Eestis tegutsevaid spordiennustusportaale ning nad tegutsevad juba aastast 1999 ning nad pakuvad ka üpriski head liitumisboonus uutele mängijatele. Nad on ka üks esimesi ettevõtteid, mis asusid tegutsema internetis. Neil on ka oma mängustuudio ning nad investeerivad ka palju oma tulu ühiskonna hüvanguks.

paf spordiennustus
Plussid
  • Kiired väljamaksed
  • Hea valik kõrgeid koefitsiente
  • Suunatud Eesti turule
Miinused
  • Ei oska välja tuua

Boonused ja pakkumised

Paf kasiino pakub ennustajatele aastaringselt erinevaid boonuseid ning nende tervitusboonuseks on 100% kuni 100 eurot boonust ning samuti saab 100 tasuta spinni. Viimased muidugi pole spordiennustusega seotud, kuid tasuta asjad on alati head.

Boonus on vaja läbi mängida 25 korda. Asja, mis teeb kindlasti Pafi eriliseks on see, et neil pakutakse väga palju pakkumisi. Tihti tehakse eripakkumisi suuremate spordisündmuste puhul ning on ka hooajalised kampaaniad.

paf boonus

Ennustusvalik ning koefitsiendid

Paf spordiennustus portaal pakub väga suurt valikut erinevaid spordialasid, mille peale saab panustada. Saab panustada nii pre match kui ka live panuseid teha. Koefitsientide valik hõlmab suhteliselt kõike, mis olemas on ning suurtemate sündmuste puhul on ka sellised olemas, mida leiab ainult Paf lehelt ning koefitsientide tase on koguaeg kõrge.

Fantasy Sports

Üks asi, mida Paf pakub mida teised portaalid ei paku on Fantasy Sports ehk see kujutab endast fantaasispordi turniinidel osalemise võimalusi. Erinevate fantaasia sportide alasid on palju ning valikut jagub kõigile.

Jackpot ennustused

Jackpot ennustused on välismaal üpriski kuulsad eenustamisviisid olnud ning ka Pafis on see valik olemas. Põhialaks selleks ennustamisviisil on jalgpall kuid Pafis leiab ka teisi spordialasid nagu NBA, NFL ja ka tennise ennustusi.

Sisse- ja Väljamaksed

Makseteks saab Pafis kasutada üpriski palju erinevaid viise. Näiteks saab maksta krediitkaartidega nagu Mastercard ja Visa. Samuti on neil olemas ka Skrill ja Trustly. Viimasega saab makseid teha läbi Eesti internetipankade. Maksed toimivad üpriski kiiresti ning enda raha saab samuti kätte väledalt.

Miinimum makse mis Pafis vastu võetakse on 10 eurot ning väljamakse puhul kehtib sama summa.

Kontakt ja Klienditugi

Pafil on väga mitu erinevat viisi kontatki jaoks. Neil on olemas ka korduma kippuvad küsimused, kus on juba paljudele küsimustele vastused olemas, mida tihti küsitakse. Samuti on olemas näiteks live vestlus, kus lubatakse vastust kõigest 30 sekundiga. Samuti saab abi helistamise kui ka e-kirja kaudu.

100 eurone spordiennustus boonus

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

9.0
Usaldusväärsus
9.0
Pakutavad Mängud
9.0
Boonused
9.0
Klienditugi
9.0 Hinnang
Paf
9.0/10