Posido
8.8

Posido

100 eurot boonust

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Spordiennustus » Posido

Posido spordiennustus portaal on Eestis üpriski uus ehk nad alustasid Eesti turul 2022 aastal ning nende puhul on tegu ka kiirkasiinoga, ehk kontot ei pea selles portaalis registreerima. Posido omab Eesti litsentsi ning kuulub firmale Estolio Limited. Lisaks ilma registreerimata panustamisele on võimali kasutada ka traditsioonilisemaid vahendeid nagu e-rahakotid nagu Neteller ning Skrill. See teeb Posido eriliseks, sest üldiselt kui on tegu on uudse kasiinoga, siis saab mängida ainult läbi internetipanga ning teisi võimalusi ei ole.

posido spordiennustus
Plussid
  • Lisaks pangakontole on võimalik panustada ka läbi e-rahakoti
  • Väga palju erinevaid boonuseid
  • Turuga võrreldes hea koefitsientide tase
Miinused
  • Suhteliselt uus tulija turul

Boonused ja pakkumised

Mis puutub Posido spordiennustus portaali boonusesse, siis uutele liitujatele pakutakse üpriski head boonust, milleks on 100% kuni 100 eurot esimese sissemakse boonus. Valikus on ka tegelikult teine võimalus ning selleks on 100% riskivaba 50 eurone panus. Esimese boonusega kaasneb 1x läbimängimiskohustus ning vähemalt 1,5 kordse koefitsiendiga panus.

Posido pakub ka juba nendele, kellel on konto olemas üpriski häid boonuseid. Nimelt pakutakse näiteks iganädalas cashback boonus, milleks on 10% kuni 500 eurot, mis on üpriski hea diil. Samuti pakutakse nädalast taaslaadimisboonust, mis on 50% kuni 500 eurot. See viimane boonus tähendab seda, et saad enda sissemaksega juurde 50% boonust.

posido boonus

Ennustusvalik ning koefitsiendid

Kuigu Posido ennustusportaal on Eesti turul alles uus tulija, siis leiab sellelt lehelt ikkagi kõik suuremad spordisündmused ning väga palju erinevaid spordialasid ja olemas on ka kõik populaarsemad panustamistüübid. Live sündmuste ning koefitsientide valik on tavalisele mängijale täiesti mõnusas suuruses. Need, kes otsivad väga spetsiifili koefitsiente ning valikud, siis peab võibolla natuke rohkem muidugi ringi vaatama. Aga pakutavad boonused Posidos teevad kindlasti tasa selle, et koefitsientide valik võrreldes suurte konkurentidega nii suur pole.

Sisse- ja Väljamaksed

Nagu ka enne mainitud sai, siis Posido puhul on tegemist moodsa spordiennustus portaaliga, kus ei pea kontot registreerima ning maksed saab teha läbi pangakontode. Samuti on võimalik kasutada e-rahakotte nagu Netelle ning Skrill, mida teistes sarnastes portaalides kergelt ei leia.

Minimaalseks sissemakseks selles portaalis on 10 eurot ning väljamakse summaks on sama suur summa. Need summad on turul üpriski tavalised ning kurtma ei pea millegi üle.

Kontakt ja Klienditugi

Posidol on olemas nii live vestlus kui ka emaili klienditugi, nii et abi saab kindlasti. Kui peaks mingeid probleeme olema, et live vestlust ei saa kasutada, siis on valikus alati võtta läbi emaili ühendust, milleks on support@posido.com

100% kuni 100 eurot spordiennustus boonus

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

9.0
Usaldusväärsus
9.0
Pakutavad Mängud
9.0
Boonused
8.0
Klienditugi
8.8 Hinnang
Posido
8.8/10