Tonybet
9.8

Tonybet

100% kuni 100 eurot boonust!

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Spordiennustus » Tonybet

Tonybet on Eesti turul tegutsemas juba 2006 aastast, kuid uue kuuega on nad alates 2021 aastast ning alates sellest ajast on nad ka pildis rohkem olnud ning pakkunud erinevaid pakkumisi. Tonybet spordiennustus portaalil on ka olemas Eesti litsents ning kuulub firmale Tonybet OÜ. Tonybetis on registreerimiseks mitu erinevat võimalust. Esimeseks on tavaline registreerimisvormi täitmine ning teisteks kaheks on Smart-id ning Mobiil-id.

tonybet spordiennustus
Plussid
  • Väga palju erinevaid maksevõimalusi
  • Üpriski head koefitsiendid
  • Moodne ning arenev veebileht
Miinused
  • Maksimaalne panus on vahepeal natuke madal

Boonused ja pakkumised

Esmastel registreerijatel on Tonybet-is hea võimalus ära kasutada uue liituja boonust(see ei ole muidugi kohustuslik). Tonybet pakutakse spordiboonust 100% kuni 100 eurot. See tähendab seda, et kui teete esimese sissemakse näiteks 100 eurot, siis saate lisaks 100 eurot boonust panustamiseks, mis tähendab, et kokku on 200 eurot panustamiseks. Läbimängimiskohustus selle boonusega on 5 korda ning panus peab olema koefitsiendiga 1,5 korda minimaalselt.

Tonybet pakub ka erinevaid kampaaniad nendele mängijatele, kellel on juba konto olemas ning samuti on neil Spordi VIP programm, millele tasub kindlasti pilk peale visata.

tonybet boonus

Ennustusvalik ning koefitsiendid

Kuna Tonybet ongi suurenisti spordiennustustele fokuseeritud, siis koefitsientide valik on üpriski lai ning hea. Kõik suuremad liigad on kaetud ning leiab ka kindlasti väiksed liigasid. Samuti on kaetud E-sport, kus on samuti koefitsientide valik hea. Sellel platvormil on olemas ka live panustamine, kus on ka samuti võimalusi palju ning seda on ka mugav kasutada.

Kui peaks meeldima panustamine näiteks Eesti või Leedu liigades, siis Tonybet peaks kindlasti valikus olema.(eriti head koefitsiendid on korvpallis)

Sisse- ja Väljamaksed

Tonybetis on maksevõimaluste valik väga lai ning neil on samuti olemas ka Trustly makseplatvorm kuigi tegu pole kiirkasiinoga. Samuti on olemas Revolut, Paypal, Ecopayz, Skrill, Neteller ning teised e-rahakotid.

Tonybet spordiennustus portaal pakub makseid ka läbi krüptovaluutade nagu Bitcoin, Etherum jne.

Selles portaalis on minimaalseks sissemakseks 10 eurot ning väljamakseks peab olema kontol samuti sama summa.

Kontakt ja Klienditugi

Tonybet portaalis on võimalik abi saada nii live vestluse kui ka emaili kaudu. Abi saab nii eesti kui ka inglise keeles. Kui live vestlus pole saadaval, siis on alati võimalik ühendust võtta läbi emaili, milleks on info@tonybet.com

100% kuni 100 eurot boonust

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

10.0
Usaldusväärsus
10.0
Pakutavad Mängud
9.0
Boonused
10.0
Klienditugi
9.8 Hinnang
Tonybet
9.8/10