Unibet
9.0

Unibet

10% cashback boonus

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Spordiennustus » Unibet

Unibet on Eesti üks tuntumaid spordiennustus portaale ning nad on turul juba aastast 2001. Nad pakuvad lisaks spordiennustustele ka kasiinot, pokkerit ja bingot, kuid meie nendele asjadele ei keskendu oma ülevaates. Unibet omab ka Eesti litsentsi ning kuulub firmale Lexbyte Digital Ltd. Unibeti puhul on tegemist väga moodsa ning hästi kasutava veebilehega ning nad pakuvad ka huvitavat lisafunktsioone ning statistikat, mida teised spordiennustus portaalid ei paku. Kuna tegu on väga paljudes riikides tegutseva mänguportaaliga, siis usaldusväärsuses ei pea Unibeti puhul kahtlema.

unibet spordiennustus
Plussid
  • Kiired väljamaksed
  • Hea valik kõrgeid koefitsiente
  • Suunatud Eesti turule
Miinused
  • Ei oska välja tuua

Boonused ja pakkumised

Uutele liitujatele pakub unibet üpriski huvitavat liitujaboonust, milleks on 10% cashbacki. See jääb küll teistele spordiennustus portaalidele natuke alla, kuid inimestele, kes raha kaotavad võib 10% ikkagi kasuks olla. Unibet pakub ka juba liitunud mängijatele erinevaid pakkumisi. Näiteks selle ülevaate kirjutamise ajal 450 eurone sõbrasoovitaja boonus, mis on üpriski huvitav ning mujal pole sellist näinud. Kellel huvi, siis visake kindlasti pilk peale.

unibet boonus

Ennustusvalik ning koefitsiendid

Unibet pakub üpriski laia valikud erinevaid liigasid, spordialasid kuhu peale saab panustada. Koefitsientide valik on üks paremaid Eestis, sest tegu on suure firmaga ning saadakse pakkuda parimaid koefitsiente. Kindlasti leiab Unibet lehelt suurtemate liigade kõrval ka väiksemaid liigasid, mille peale saab panustada. Samuti on olemas live ennustamine, kus on ka koefitsientide valik rahuldav.

Live panustamise kohta saab veel öelda, et nende koefitsiendid on ühed paremad Eesti turul. Kui see teile huvi pakub, siis tasub Unibeti alati valikus hoida ja vaadata sealt pakutavaid koefitsiente.

Sisse- ja Väljamaksed

Unibeti puhul on tegu üpriski traditsioonilise online spordiennustus portaaliga, ning seal peab ennast ka registreerima ning mõned dokumendid esitama. Peale seda saab sissemakseid teha näiteks ka SEB ja Swedbanki kaudu. Samuti on olemas ka kaarid nagu Mastercard ning Visa. Kui soovite rohkem anonüümsust, siis on olemas ka Skrill ja Neteller.

Minimaalseks sissemakseks selles portaalil on 10 eurot ning väljamakse suurus on sama, mis on üpriski mõistlik. Väljamaksetega läheb üldiselt aega 2 tundi, mida muidugi ei saa võrrelda kiirkasiinodega, aga üpriski rahuldav sellegipoolest.

Kontakt ja Klienditugi

Unibet-is saab abi kas live vestluse või emaili kaudu. Keelteks, milles abi saab on eesti ning inglise keel. Inglise keeles saab abi 24/7, mis tähendab, et abi ei pea kunagi kaua ootama. Kui live vestlus tollel hetkel ei tööta, siis on võimalus abi saada emaili kaudu, milleks on info@unibetsupport.ee

10% cashback boonus

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

9.0
Usaldusväärsus
9.0
Pakutavad Mängud
9.0
Boonused
9.0
Klienditugi
9.0 Hinnang
Unibet
9.0/10