Vivatbet
10.0

Vivatbet

100% kuni 200 eurot boonust!

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Spordiennustus » Vivatbet

Vivatbet on Eestis üpriski uus spordiennustus portaal, mis pakub ka kasiino mängijatele erinevaid boonuseid. See portaal avas oma uksed 2022 aastal, kuid sellel aastal on nad hakkanud alles ennast aktiivsemalt turul näitama.
Vivatbeti puhul peab registreerima ennast läbi registreerimisvormi, mis küll viimase aja trend pole, kuid peaks olema kõigile tuttav

vivatbet avaleht
Plussid
  • Väga kõrged koefitsiendid panustele
  • Suur valik spordialasid, mida mujal pole
  • Helde boonus alustamiseks
Miinused
  • Konto tegemiseks peab kasutama registreerimisvormi

Boonused ja pakkumised

Spordiennustus boonuse pakkumine on Vivatbetis üpriski hea ning selleks on 100% kuni 200 eurot. Selle saamiseks pole vaja midagi muud kui vajutada “Registreeri” nuppu ning valida seal spordiboonuse valik. Küll tuleb aga tähele panna seda, et  boonus tuleb läbi mängida 9x vähemalt 1.60 koefitsiendiga ning maksimaalselt saab selle pakkumise raames võita 10 tuhat eurot.

Tasub kindlasti mainida ka seda, et Vivatbet pakub spordiennustajatele ka  iganädalast cashbacki, mis hõlmab ennast seda, et antakse 3% kuni 1000 eurot cashback.

vivatbet boonus

Ennustusvalikud ja koefitsiendid

Kuna Vivatbet on keskendunud enda platvormil pigem just spordiennustustele, siis koefitsientide valik on väga suur nii pre-match kui ka live panustamisel. Lisaks tasub kindlasti välja tuua seda, et selles portaalis on võimalik panustada ka spordialadele, mida teised suuremad platvormid ei paku. Olemas on neil kindlasti tavalised panusetüübid kui ka erilisemad valikud.
Koefitsientid on see koht, kus Vivatbet särab. Nende live ning mängueelsed koefitsiendid on teistega võrreldes tavaliselt kõrgemad ning see annab spordiennustajatele suure eelise, mida tihti otsitakse.

Sisse- ja Väljamaksed

Vivatbeti sissemaksete ja väljamaksete valikus on väga palju erinevaid valikuid. Nendeks on näiteks Skrill, Trustly ning krediitkaarid(Visa ning Mastercard). Paljudele on kindlasti tuttav  Trustly, mida kasutavad paljud Eesti kiirkasiinod. Tänu sellele platvormile on võimalik teha makseid ka läbi pankade nagu Coop, LHV, SEB, Swedbank ja teised.

Selleks, et teha sissemakse Vivatbetis on vaja ainult sisse maksta 1 euro ning väljamakse miinimum on 1,5 eurot!

Kontakt ja Klienditugi

Vivatbetiga on võimalik ühendust võtta mitmel erineval viisil. Esimeseks nendest on live vestlus, mis on tänapäeval üpriski tavapärane. Samuti on võimalust võtta emaili või kontaktivormi kaudu ning vastus lubatakse anda 24 tunni jooksul. Ise soovitame muidugi live vestlust probleemide korral, sest sealt saab tavaliselt vastused kiiremalt.

200 eurone spordiennustus boonus

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

10.0
Usaldusväärsus
10.0
Pakutavad Mängud
10.0
Boonused
10.0
Klienditugi
10.0 Hinnang
Vivatbet
10.0/10