Winnerz
10.0

Winnerz

20 eurone riskivaba panus

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Spordiennustus » Winnerz

Winnerz on eestis täiesti uus spordiennustus portaal, mis avas enda spordiennustus poole alles 2024 aastal ning nad pakuvad ka kõikidele uutele liitujatele mõnusat boonust. Winnerzi puhul on tegu ka kiirkasiinoga, mis tähendab seda, et selles portaalis ei pea kontot eraldi registreerima ning piisab ainult pangakontost.

winnerz spordiennustus
Plussid
  • Kontota panustamine
  • Kiired väljamaksed
  • Hea koefitsientide tase
Miinused
  • Ei ole midagi välja tuua

Boonused ja pakkumised

Winnerz on turul uus tulija, kuid sellegi poolest pakuvad nad uutele liitujatele head liitumiboonust. Uued liitujad saavad Winnerz portaalis 20 euro suuruse panuse täiesti riskivabalt. Selleks, et seda boonust saada on vaja lihtsalt meie lehe kaudu Winnerz lehele, klikkida seal “Võta riskivaba panus” ning teha vähemalt 20 eurone sissemakse, mis on ka minimaalne sissemakse summa. Peale seda peab lihtsalt valima endale sobiva panuse, mille koefitsient on vähemalt 1,5 ning saabki 20 eurose panuse teha. Kui see panus ei võida, siis tagastakse 20 eurot kontole, nii lihtne ongi.

winnerz boonus

Ennustusvalikud ja koefitsiendid

Kuigi Winnerz on oma spordiennustus osa alles avanud, siis koefitsientide tasemega võib üpriski rahule jääda ning panustada on võimalik erinevatele spordialadele ning on ka selliseid alasid esindatud, mida teistest portaalidest ei leia. Koefitsiente leiab kõikidele suurtematele liigadele ja ja turniinidele ning mida suurem üritus, seda mitmekesisem on ka valik.

Kuna Winnerz on keskendunud kiirpanustamisele, siis seda arvesse võttes on koefitsientide tase väga tasemel ning tasub kindlasti pilk peale visata, mida Winnerz spordiennutus portaalil pakkuda on.

Sisse- ja Väljamaksed

Kuna Winnerzi puhul on tegu kiirkasiinoga, siis selles portaalis käib registreerimine läbi pangakonto. Sissemakseid saab teha läbi kõikide Eesti suurtemate pankade nagu LHV, Luminor, SEB või Swedbank. See on võimalik tänu Zimpler makseplatvormile, mis neid makseid võimaldab teha. Minimaalseks sissemakseks on Winnerz portaalis 20 eurot ning väljamakseks on 25 eurot.

Kontakt ning Klienditugi

Winnerz kasiinoga on ühendust võimalik võtta väga kergelt. Selleks on kaks võimalust, milleks on live vestlus ning email. Neil on olemas ka 24/7 eestikeelne klienditugi, mis on üpriski hea asi võrreldes paljude teiste portaalidega, millel seda pole.

20 eurone riskivaba panus

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

10.0
Usaldusväärsus
10.0
Pakutavad Mängud
10.0
Boonused
10.0
Klienditugi
10.0 Hinnang
Winnerz
10.0/10