Privaatustingimused

Spordiennustus » Privaatustingimused

Tere tulemast meie veebisaidile, mis võrdleb spordiennustuse portaale. Me hindame teie privaatsust ja oleme pühendunud teie isikuandmete kaitsele. Käesolev Privaatsuspoliitika selgitab, kuidas me kogume, kasutame ja kaitseme teie andmeid.

Kogutav teave

Me võime koguda järgmist tüüpi teavet:

Isiklik teave: Me võime koguda teie nime, e-posti aadressi ja muud kontaktandmeid, kui te need vabatahtlikult esitate, näiteks kui tellite meie uudiskirja või võtate meiega ühendust meie veebisaidi kaudu.

Kasutusandmed: Me võime koguda teavet selle kohta, kuidas te meie veebisaiti kasutate, sealhulgas teie IP-aadressi, brauseritüüpi, seadmeinfot ja külastatud lehti. See teave aitab meil parandada meie veebisaidi funktsionaalsust ja kasutajakogemust.

Küpsised: Kasutame küpsiseid ja sarnaseid jälgimistehnoloogiaid, et koguda teavet teie suhtlemiste kohta meie veebisaidiga. Küpsiste eelistusi saate hallata oma brauseri seadetest.

Kuidas me kasutame teie teavet

Me kasutame teie teavet järgmistel eesmärkidel:

Veebisaidi toimimine: Teiele juurdepääsu tagamiseks meie veebisaidile ja selle funktsioonidele.

Kommunikatsioon: Teie päringutele vastamiseks, uudiskirjade saatmiseks (kui olete tellinud) ja teid oluliste uuenduste kohta teavitamiseks.

Andmete turvalisus

Me võtame andmete turvalisust tõsiselt ja rakendame mõistlikke meetmeid, et kaitsta teie isikuandmeid. Siiski olge teadlik, et ükski veebiplatvorm pole täielikult turvaline ja veebis andmete jagamisega kaasneb alati risk.

Kolmandate osapoolte veebisaidid

Meie veebisait võib sisaldada linke kolmandate osapoolte portaalidesse. Me ei vastuta nende portaalide privaatsuseeskirjade või sisu eest. Enne isikuandmete esitamist sellistele portaalidele palume teil tutvuda nende privaatsuseeskirjadega.

Võtke meiega ühendust

Kui teil on küsimusi või muresid seoses käesoleva Privaatsuspoliitikaga või meie andmehaldusega, siis võtke meiega ühendust läbi kontaktivormi

Kasutades meie veebisaiti, nõustute käesoleva Privaatsuspoliitika tingimustega. Palun lugege seda poliitikat hoolikalt ja vaadake seda perioodiliselt, et saada teavet muudatuste kohta.